DOD Kancelária prezidenta SR


15.06.2012 o 09:00 hod,
Prezidentský palác, Bratislava

 

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - PROGRAM


Celodenná prehliadka Prezidentského paláca
Občania budú mať možnosť stretnúť sa v rozhovore s prezidentom SR Ivanom Gašparovičom a manželkou Silviou Gašparovičovou a získať ich podpis na fotografiách prezidentského páru

Koncert a vystúpenie Vojenskej hudby prezidenta SR
Vystúpenie súboru mažoretiek
Vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
Ukážky policajných vozidiel a limuzín
Autogramiáda známych športovcov

Záhrada Prezidentského paláca
Vystúpenia folklórnych a tanečných súborov
Atrakcie a súťaže pre deti
Počas celého Dňa otvorených dverí bude v záhrade Prezidentského paláca pripravené občerstvenie pre návštevníkov.

Prosíme návštevníkov, aby počítali s časovou rezervou, ktorá je potrebná na bezpečnostnú kontrolu pri vstupe do Prezidentského paláca.

Vstup voľný

Kultúrny program v záhrade

09.45 – 10.10 Zuzana Poláková, Bratislava
• koncert (úspešná v Talentmánii, víťazka Slávika Slovenska)
10.10 – 10.40 Detský folklórny súbor Lúčka, Bratislava
• folklórne pásmo
10.40 – 11.10 Základná umelecká škola E. Suchoňa, Batkova, Bratislava
• moderné tance
11.10 – 11.30 Detský folklórny súbor Grbarčieta
• folklórne pásmo
11.30 – 12.00 Berco Balogh a Karol Csino
• koncert
12.00 – 12.30 trio LA GIOIA
• koncert
12.30 – 12.45 M. A. HIP-HOP UNIT Bratislava
• moderné tance
12.45 – 13.30 Otto Kollmann s manželkou Sylviou
• koncert (finalista hudobnej šou Elán je Elán)
13.30 – 14.00 Nela Pocisková
• koncert
14.00 – 14.45 Folklórny súbor Bukovinka z Braväcova so ženskou speváckou skupinou Hronky z Banskej Bystrice a Jozef Mak, sólista
• ľudová hudba a spev z Horehronia
14.45 – 15.00 Sokoliarsky dvor Astur, Hrad Červený Kameň
• letová ukážka dravcov
15.00 – 15.25 Základná umelecká škola Ľ. Rajtera, Sklenárova, Bratislava
• tance
15.25 – 15.45 Základná umelecká škola J. Kresánka, Karloveská, Bratislava
• folklórne pásmo
15.45 – 16.15 Detský folklórny súbor Gerulata Bratislava
• folklórne pásmo


Sprievodné podujatia v záhrade
Sokoliarsky dvor Astur z Hradu Červený Kameň,
Tvorivá dielňa a detský kútik pod vedením
Centra voľného času, Štefánikova 35, Bratislava,
Slovenský olympijský tím – športové súťaže pre deti,
Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku – stánok so súťažami pre deti,
Prezentácia Slovenského Červeného kríža

Kultúrny program na Prednom nádvorí

08.55 – 09.00 Napochodovanie Čestnej stráže prezidenta SR a mažoretiek
• hlásenie prezidentovi SR
• oficiálne otvorenie podujatia – moderátor Karol Csino
09.00 – 09.05 Poradové vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
• galaprogram 1. jednotky ČSPSR
09.05 – 09.10 Vystúpenie súboru mažoretiek + VH OS SR
09.10 – 09.15 Poradové vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
• galaprogram 2. jednotky ČSPSR
09.15 – 09.20 Vystúpenie súboru mažoretiek + VH OS SR
09.20 – 09.25 Poradové vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
• sebaobrana
09.25 – 09.35 Striedanie stráže
09.35 – 09.50 Poradové vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
• galaprogram 1. jednotky ČSPSR
09.50 – 10.05 Poradové vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
• galaprogram 2. jednotky ČSPSR
10.05 – 10.25 Koncert – poradové vystúpenie VH OS SR
10.25 – 10.35 Striedanie stráže
10.35 – 10.50 Poradové vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
• galaprogram 1. jednotky ČSPSR
10.50 – 11.05 Poradové vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
• galaprogram 2. jednotky ČSPSR
11.05 – 11.20 Poradové vystúpenie útvaru Čestnej stráže prezidenta SR
• sebaobrana
11.20 – 11.50 Koncert – poradové vystúpenie VH OS SR
11.50 – 12.00 Striedanie stráže
12.00 – 13.00 Prestávka v programe
13.00 – 13.05 Striedanie stráže
13.10 – 15.30 Napochodovanie Čestnej stráže prezidenta SR a mažoretiek
• striedavý program v rozsahu ako doobeda od 09.00 hod.


Kultúrny program na Hodžovom námestí

11.00 – 12.00 hod. a 14.00 – 15.00 hod.
Libor Hudáček, Juraj Mikuš, Andrej Sekera, Tomáš Kopecký (hokejoví vicemajstri sveta), Vladimír Vůjtek (hokejový tréner), Miroslav Stoch (futbalista), Ľubomír Jagnešák (majster sveta v pretláčaní rúk), Štefan Havlík (kulturista), Štefan Svitko (motocyklista) a ďalší.


Kultúrny program na Zadnom nádvorí – autogramiáda

 

09.00 – 11.00 hod.
Prehliadky vystavených historických vozidiel





<< späť

Skočiť na menu