Preskocit navigáciu

66. výročie oslobodenia mesta Michalovce


66. výročie oslobodenia mesta Michalovce

Dňa 26. novembra 2010 sa na Cintoríne Červenej armády v Michalovciach stretli pamätníci bojov 2. svetovej vojny, predstavitelia mesta a štátnej správy a všetci ostatní, ktorí si chceli pripomenúť 66. výročie oslobodenia mesta Michalovce.

Po slávnostnom uložení vencov, prostredníctvom čestnej jednotky vytvorenej z príslušníkov 1.mechanizovanej roty 22. mechanizovaného práporu, veľmi živo priblížili priebeh bojov primátor mesta Michalovce pán Viliam Záhorčák a tajomník Oblastného výboru Zväzu protifašistických bojovníkov pplk. v.v. Daniel Sidor. 


Fotografie z aktu kladenia vencov na Cintoríne Červenej armádyFotografie z aktu kladenia vencov na Cintoríne Červenej armádyFotografie z aktu kladenia vencov na Cintoríne Červenej armádyFotografie z aktu kladenia vencov na Cintoríne Červenej armádyfotografie z aktu kladenia vencov na Cintoríne Červenej armádyfotografie z aktu kladenia vencov na Cintoríne Červenej armádyfotografie z aktu kladenia vencov na Cintoríne Červenej armádyfotografie z aktu kladenia vencov na Cintoríne Červenej armády

Autor: por. Michal Vajda , Foto: por. Michal Vajda - Dátum: 29.11.2010
Čítanosť: 13627
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share