Preskocit navigáciu

Strelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mpr


Strelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mpr

     Dňa 2.10.2011, tak ako každý rok - prvú októbrovú nedeľu, bol na strelnici Klubu vojakov v zálohe (KVvZ) v Michalovciach vykonaný VII. ročník Streleckého viacboja o putovnú trofej veliteľa 22. mechanizovaného práporu.

     Súťažilo sa v streľbe zo Samopalu vz. 58, Pištole vz.82, bojovej streľbe z pištole a hode granátu na presnosť. 43 pretekárov, z toho jeden z USA a jeden z Grécka ukázali, že sa právom označujú za ostrostrelcov. Riaditeľ súťaže, veliaci poddôstojník 22.mpr šbnrtm. Marek STRETAVSKÝ zhodnotil, že výkony strelcov sú z roka na rok lepšie.

     Súťaž vyhral člen KVvZ Vladimír HAMADEJ, no svoje kvality predviedli aj dlhodobo úspešní strelci z 22. mpr - druhé miesto obsadil slob. Ľuboš PUŠKÁR z roty bojového zabezpečenia.

 


Strelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mprStrelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mprStrelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mprStrelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mprStrelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mprStrelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mprStrelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mprStrelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mprStrelecký viacboj o putovnú trofej veliteľa 22.mpr

Autor: npor. Michal Vajda , Foto: šbnrtm. Marek Stretavský - Dátum: 03.10.2011
Čítanosť: 11635
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share