Preskocit navigáciu

Športový deň pre deti z detských domovov


Športový deň pre deti z detských domovov

Takmer stovka detí, umiestnených v detských domovoch v okolí Michaloviec, si prišla dňa 23. septembra 2018 zašportovať do Michalovských kasární. Vojaci z 22. mechanizovaného práporu im totiž pri príležitosti Dňa Ozbrojených síl SR zorganizovali športový deň.

            V deviatich súťažných disciplínach domováci ukázali svoju šikovnosť, rýchlosť, presnosť ale hlavne silného tímového ducha. Keďže nebojovali len svalmi ale aj rozumom a srdcom, na jednotlivých stanovišťiach mali šancu prejaviť sa aj najmenšie deti. Vojaci chovancom predviedli aj svoje zbrane a techniku a navarili im výborný vojenský guláš.

            Aj vďaka Vojenskej podpornej nadácii, ktorá poskytla prostriedky na materiálne a technické zabezpečenie športového dňa, na občerstvenie a na ceny, odchádzali deti z kasární so športovými potrebami a krásnymi zážitkami.  

            Touto cestou chceme poďakovať spoločnosti GVP Humenné za poskytnuté občerstvenie, ako aj sladké odmeny, ktorými sme potešili malých, i veľkých účastníkov.


športový deňšportový deňšportový deňšportový deňšportový deňšportový deňšportový deňšportový deňšportový deňšportový deňšportový deňšportový deň

Autor: kpt. Ing. Michal VAJDA , Foto: kpt. Ing. Michal VAJDA - Dátum:
Čítanosť: 643
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share